info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

ویزای طلایی فرانسه

کشور فرانسه که یکی اعضای شاخص اتحادیه اروپا است کشوری پیشرو در زمینه تحقیق ، توسعه و نوآوری در جهان بوده که پذیرای جهانی شدن و جذب سرمایه گذاری های کلان از سراسر دنیا می باشد. صنایع شیمیایی و گردشگری حوزه های برجسته فرانسه هستند و این کشور به جهت برخورداری از شاخص توسعه انسانی بالا شناخته می شود. یورو پول رسمی این کشور بوده و پاریس بزرگترین شهر فرانسه محسوب می شود .کشور فرانسه در حال حاضر ویزای کارآفرینی را برای صاحبان کسب و کار های خارجی ارائه می دهد که باید سرمایه زیادی را در کسب کار های نوآورانه سرمایه گذاری کنند. برنامه ویزای طلایی فرانسه در آوریل 2013 توسط رئیس جمهور وقت این کشور، فرانسوا اولاند معرفی شد که جزئیات این برنامه نامشخص است.بر خلاف سایر کشور های اروپایی فرانسه ویزای طلایی برای سرمایه گذاری غیر فعال در املاک یا اوراق قرضه دولتی را ارائه نمی کند.

ویزای کارآفرینی که توسط فرانسه ( و ویزا های مشابه که توسط کشور هایی مانند آلمان، بریتانیا و بلژیک ) ارائه می شود، از ویزای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که در کشور های پرتغال، قبرس و اسپانیا کاملا متمایز است. زیرا به حداقل مشارکت و ارتباط با این کشور ها منوط است، اما نهایتا می تواند به اقامت دائم و شهروندی منجر شود.

باید یادآوری کرد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اخذ شهروندی فرانسه که از طریق سرمایه گذاری باشد وجود ندارد و متقاضیان عزیز ایرانی می توانند از طریق برنامه اقامت تمکن مالی فرانسه که نیازی به آوردن سرمایه خود به کشور فرانسه ندارد اقدام نمایند .

 

 

موسسه مهاجرتی بین المللی پرگاس پارس با همکاری وکلای مجرب در فرانسه آماده ارایه مشاوره در خصوص انواع ویزا و اقامت و همچنین پذیرش جهت تحصیل در فرانسه می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

021-88662180

فرم مشاوره

اینستاگرام ماکانال ما

  • ویزای طلایی فرانسهمطالب مرتبط

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top