info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

مقالات

 • مهاجرت افراد زیر 18 سال به آلمان

  1402/01/30 - 06:24:48
  مهاجرت افراد زیر 18 سال به آلمان

  آلمان با داشتن قدرتمند ترین اقتصاد در اروپا و بهره مندی از بسیاری موسسات آموزشی با کیفیت، یک مقصد محبوب برای مهاجرت افراد زیر 18 سال در سراسر جهان محسوب می شود. اگر قصد تحصیل در آلمان به عنوان افراد زیر 18 سال را دارید نیاز به ویزا خواهید داشت. در ادامه بیشتر به شرایط مهاجرت افراد زیر 18 سال به آلمان خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
 • معرفی سیستم بهداشت و درمان استرالیا

  1402/01/29 - 06:05:53
  معرفی سیستم بهداشت و درمان استرالیا

  آشنایی با خدمات بهداشت درمان و بیمه درمانی استرالیا در وهله اول ممکن است امری ضروی به نظر نرسد اما دانستن آن به شما مشتاقان مهاجرت به این کشور کمک شایانی خواهد کرد. در ادامه مقاله به معرفی سیستم بهداشت و درمان استرالیا اشاره خواهیم کرد.

  ادامه مطلب ...
 • پی آر کارت کانادا چیست؟

  1402/01/28 - 06:32:53
  پی آر کارت کانادا چیست؟

  کانادا سرزمین فرصت هاست و سالانه هزاران نفر به دنبال اقامت دائم و دریافت پی آر کارت خود هستند که سالانه به تعداد متقاضیان موفق اخذ پی آر کارت کانادا افزوده می شود. دولت کانادا در نظر دارد در سال 2023 از 465000 نفر برای اقامت دائم دعوت نماید که این تعداد در حال افزایش است. در ادامه به تفصیل به این سوالات پاسخ می دهیم که پی آر کارت کانادا چیست؟ چگونه پی آر کارت کانادا بگیریم؟ امتیازات پی آر کانادا، مدارک لازم برای دریافت و مدت زمان گرفتن کارت pr کانادا نیز در ادامه مطلب تشریح خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای استارتاپ ایرلند

  1402/01/27 - 07:20:32
  ویزای استارتاپ ایرلند

  شرایط کنونی اقتصاد جهان، بیش از پیش ارزش افراد کارآفرین صاحب ایده را نمایان می کند. این افراد می توانند با ایده های ناب خود، ارزش افزوده تولید کرده و به اشتغالزایی پردازند که مستقیما موجب رونق در اقتصاد کشورها شده و باری از روی دوش دولت ها بر می دارند. از این رو کشورهای مختالف به ویژه کشورهای پیشرفته تمامی تلاش خود را می کنند که با اعطای مشوق های گوناگون، کارآفرینان نوآور و صاحب ایده را مجاب کنند تا کسب و کار خود را در این کشورها راه اندازی نمایند. اصلی ترین مشوق هایی که دولت ها به کارآفرینان استارت آپی ارائه می کنند عبارتند از: کمک های مالی و سرمایه گذاری، کمک های مشاوره ای در امر کسب و کار، معافیت های مالیاتی و تسهیلات مهاجرتی و اقامتی که در اغلب کشورها با نام ویزای استارت آپ شناخته می شود.  در میان کشورهای اروپایی، ایرلند نیز در سال های اخیر میزبان استارت آپ ها و شرکت های زیادی که مبتنی بر تکنولوژی های نوین هستند، بوده است. این کشور نیز که اکوسیستم کسب و کار مناسب و جذابی دارد، ویزای استارتاپ ایرلند را برای اقامت کارآفرینان نوآور در نظر گرفته که اقامت چنین افراد ارزشمندی را در این کشور تسهیل نموده و برای آنان جذابیت بیشتری ایجاد نماید. در ادامه مطلب به شرایط ویزای استارت آپ ایرلند اشاره کاملی خواهیم داشت.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای طلایی آندورا

  1402/01/26 - 07:03:42
  ویزای طلایی آندورا

  ویزای طلایی، اقامت از طریق سرمایه گذاری یا اقامت غیر انتفاعی که به طور رسمی از آن به عنوان اقامت غیر فعال نامبرده می شود یکی از سریع ترین و ساده ترین روش برای اخذ اقامت آندورا به شمار می رود. آندورا یک کشور نسبتاً بسته از نظر مهاجرت محسوب می شود که امتیازات خاصی برای اتباع اسپانیایی، فرانسوی و پرتغالی در نظر گفته اما برای سایر کشور ها قوانین سختگیرانه خود را دارد.در ادامه به تفصیل به شرایط اخذ ویزای طلایی آندورا می پردازیم .

  ادامه مطلب ...
 • آزمون PLAB انگلستان

  1402/01/23 - 06:24:15
  آزمون PLAB انگلستان

  همچون دیگر کشورهای مهاجرپذیر، پروسه ادامه تحصیل و کاریابی در انگلستان برای متقاضیان گروه پزشکی متفاوت از دیگر دسته های حرفه ای می باشد. پزشکان و یا دندانپزشکان در صورتی مجوز کار و یا ادامه تحصیل در کشوری مانند انگلستان را خواهند داشت که دوره های معادلسازی آن کشور را گذرانده و روند مرتبط و مقرر آن را طی نمایند. یکی از این مراحل که در تمامی کشورها اعمال می شود قبولی در آزمون های معادلسازی است که شامل آزمون های تئوری و عملی می باشد. این آزمون در انگلستان PLAB  نام دارد که مخفف عبارت آزمون ارزیابی حرفه ای و زبانی پزشکان Professional and Linguistic Assessment Board (PLAB) بوده و متقاضیانی که تحصیلات پزشکی خود را در خارج از انگلستان و کشورهای حوزه منطقه اقتصادی اروپا EEA و سوئیس گذرانده اند می بایست در این آزمون شرکت نمایند. هدف از آزمون PLAB انگلستان ارزیابی توانایی، مهارت و دانش پزشکان فارغ التحصیل بین المللی، یعنی IMG ها به منظور ادامه تحصیل و یا کار در انگلستان ست.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل داروسازی بدون آزمون در روسیه

  1402/01/21 - 06:53:52
  تحصیل داروسازی بدون آزمون در روسیه

  حرفه داروسازی پس از پزشکی و دندانپزشکی، سومین حرفه مورد تقاضا در گروه پزشکی به حساب می آید. یک متخصص داروساز، اثر فارماکولوژیک دقیق هر دارویی را می داند، می تواند آن را تولید و بررسی کند. تحصیل داروسازی در روسیه در بین دانشجویان بین المللی به خصوص متقاضیان ایرانی رو به فزونی رفته است زیرا، امکان تحصیل بدون آزمون، هزینه های پایین زندگی و شهریه معقول سالانه در روسیه متقاضیان ایرانی را مجاب به مهاجرت تحصیلی در روسیه نموده است. تحصیل داروسازی در روسیه 5 سال به طول خواهد انجامید. در این مطلببه تفصیلبه شرایط تحصیل داروسازی بدون آزمون در روسیه می پردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای استارت آپ اسپانیا

  1402/01/20 - 06:57:48
  ویزای استارت آپ اسپانیا

  اسپانیا در سال های اخیر علاوه بر گردشگری و فوتبال، در زمینه فناوری های نوین نیز به یک قطب مهم در اروپا و حتی جهان تبدیل شده است. اکوسیستم کسب و کار این کشور برای راه اندازی استارت آپ ها بسیار مناسب است و این شرایط جذاب موجب شده تعداد زیادی استارتاپ به ویژه در زمینه های فناوری های نوین در این کشور و بخصوص در دو شهر بارسلون و مادرید تاسیس شوند. برای  دولت این کشور زیبای اروپایی برای جذب کارآفرینان صاحب ایده های نو و عقب نماندن از سایر کشورهای پیشرفته دنیا در این زمینه، تسهیلات مهاجرتی و اقامتی با نام ویزای استارت آپ اسپانیا را برای این افراد در نظر گرفته است که در ادامه مطلب به تفصیل به شرایط آن خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
 • استادی پلن چیست و چگونه استادی پلن برای کانادا بنویسیم؟

  1402/01/19 - 06:31:23
  استادی پلن چیست و چگونه استادی پلن برای کانادا بنویسیم؟

  استادی پلن یا برنامه مطالعه برنامه ای است که زمان مطالعه و اهداف یادگیری را برای دوره ها یا کلاس های خاصی مشخص می کند.استادی پلن مشابه برنامه کاری یا برنامه مدرسه، یک برنامه مطالعه مناسب، زمان های دقیق به منظور مطالعه برای روز های مشخص و دوره های خاص را معین می نماید. هنگام درخواست پذیرش یا بورسیه تحصیلی، ممکن است از شما خواسته شود که یک برنامه مطالعاتی ارائه دهید که اهداف شما را در دوره بعدی شما مشخص می کند. در این مقاله سعی خواهیم کرد به این سوال پاسخ دهیم که استادی پلن چیست و چگونه استادی پلن برای کانادا بنویسیم؟ و همچنین نحوه نگارش استادی پلن برای کانادا را توضیح دهیم.

  ادامه مطلب ...
 • تحصیل دندانپزشکی بدون مدرک زبان در اروپا

  1402/01/16 - 06:05:22
  تحصیل دندانپزشکی بدون مدرک زبان در اروپا

  همانطور که می دانیم تحصیل دندانپزشکی در کشور ایران به دلیل وجود تعداد زیاد داوطلبان و رقابت بر سر صندلی های دانشگاه امری مشکل محسوب می شود و حتی اگر تمام تلاش خود را کرده باشید، هیچ تضمینی برای قبولی شما وجود ندارد. در واقع هر سال، تعداد زیادی از دانشجویان از تحصیل در رشته دندانپزشکی باز می مانند. به همین خاطر بسیاری از دانشجویان مایل به تحصیل دندانپزشکی اروپا هستند. از اینرو، در این مطلب امکان تحصیل دندانپزشکی بدون مدرک زبان در اروپا را بررسی می کنیم.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top