info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

مقالات

 • پردرآمدترین رشته ها در نیوزلند

  1401/06/23 - 05:22:00
  پردرآمدترین رشته ها در نیوزلند

  کشور زیبا و کوچک نیوزلند در سال های اخیر بعنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا شناخته شده و از بهترین مقاصد مهاجرت تحصیلی نیز به حساب می آید. با اینکه هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور، مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان، بسیار بالاست، اغلب افرادی که مشتاق تحصیل در نیوزلند هستند چون قصد دارند پس از اتمام دوره تحصیل، در بازار کار این کشور مشغول شده و اقامت دائم نیوزلند را نیز بدست آورند، این هزینه را به جان می خرند و این هزینه را توجیه پذیر می دانند. در این مطلب قصد داریم با در نظر گرفتن شرایط بازار کار نیوزلند و میزان درآمدها در این کشور، به معرفی پردرآمدترین رشته ها در نیوزلند بپردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • پردرآمدترین مشاغل برای زنان مهاجر در کانادا

  1401/06/22 - 05:22:00
  پردرآمدترین مشاغل برای زنان مهاجر در کانادا

  طبق گزارشی که از رویال بانک کانادا در ماه مارس 2022 منتشر شده ،حدود  500,000 نفر از زنان شاغل در کانادا در پی همه گیری ویروس کرونا مجبور به ترک شغل خود شده اند و به کار نیز بازنگشته اند . علاوه بر این، 200,000 نفر از زنان در دسته بندی بیکاران بلند مدت قرار گرفته اند. در حال حاضر گذر از این  چشم انداز شغلی کانادا برای زنان بغرنج بوده و مسائلی مانند شکاف دستمزد بر اساس جنسیت ( زنان به طور میانگین 78,6 سنت دستمزد می گیرند در حالیکه این میزان برای مردان 1 دلار می باشد ) باعث تشدید شرایط کاری در کانادا شده است .

  ادامه مطلب ...
 • بهترین رشته ها برای تحصیل در روسیه

  1401/06/21 - 05:22:00
  بهترین رشته ها برای تحصیل در روسیه

  چند سالی است که دانشجویان ایرانی بسیار بیش از قبل به تحصیل در روسیه اقبال نشان می دهند. دلایل مختلفی برای این موضوع می ‌توان برشمرد. اولین دلیل، عضویت این کشور در اتحادیه اروپا و پیمان بلونیا است که باعث می شود مدارک تحصیلی اخذ شده در مراکز آموزشی این کشور در کلیه کشورهای پیشرفته اروپایی از جمله آلمان نیز مورد تایید باشند. دلیل دوم، هزینه های نسبتا مناسب زندگی دانشجویی در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی می باشد. همچنین اخذ ویزای دانشجویی کشور روسیه به مراتب ساده تر از اکثر کشور ها برای جوانان ایرانی بوده است و این خود یکی از اصلی‌ ترین دلایل استقبال از تحصیل در روسیه برای هموطنان عزیزمان به شمار می ‌رود. علاوه براین می توان از دوره های پیش دانشگاهی یا پادفک به این کشور وارد شد و برای ورود به این دوره ها در کشور روسیه، هیچ مشکلی برای اخذ ویزا برای جوانان و نوجوانان ایرانی وجود ندارددر این مطلب قصد داریم به تفصیل به بهترین رشته ها برای تحصیل در روسیه اشاره نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه باهچه شهیر ترکیه

  1401/06/20 - 22:00:25
  دانشگاه باهچه شهیر ترکیه

  یکی از دانشگاه های خصوصی معتبر کشور ترکیه که نام آن در آخرین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران برای سال تحصیلی 2021 2022 نیز قرار گرفته، دانشگاه باهچه شهیر یا Bahçeşehir University  می باشد. این دانشگاه در سال 1998 در شهر استانبول ترکیه تاسیس شده و در طول عمر فعالیت نسبتا کوتاه خود، هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی توسعه فراوانی یافته است. هم اکنون دانشگاه باهچه شهیر ترکیه میزبان 18048 دانشجو می باشد که نزدیک به 2600 نفر از آنان را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند. بیش از 4700 نفر از دانشجویان این دانشگاه، در مقاطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند. دوره های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه اغلب به زبان انگلیسی ارائه می گردد. اما برخی رشته ها نیز فقط به زبان ترکی استانبولی  در دانشگاه باهچه شهیر ارائه می گردد.

  ادامه مطلب ...
 • پردرآمدترین رشته ها در آمریکا

  1401/06/19 - 05:22:00
  پردرآمدترین رشته ها در آمریکا

  ایالات آمریکا هموازه از بهترین مقاصد مهاجرت تحصیلی شناخته می شده است. با اینکه هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان، بسیار بالاست، اغلب افرادی که مشتاق تحصیل در آمریکا هستند چون قصد دارند پس از اتمام دوره تحصیل، در بازار کار این کشور مشغول شده و اقامت دائم آمریکا را نیز بدست آورند، این هزینه را به جان می خرند و این هزینه را توجیه پذیر می دانند. در این مطلب قصد داریم با در نظر گرفتن شرایط بازار کار آمریکا و میزان درآمدها در این کشور، به معرفی پردرآمدترین رشته ها در آمریکا بپردازیم

   

  ادامه مطلب ...
 • آزمون زبان انگلیسی SELT چیست؟

  1401/06/16 - 05:22:00
  آزمون زبان انگلیسی SELT چیست؟

  به علل مختلف، درصدی از مردم از سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران، به مهاجرت می اندیشند. برای این افراد، طبیعتا به دلیل عدم نیاز به آموزش زبان سوم، کشورهای انگلیسی زبان انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند می تواند به عنوان گزینه های مناسب تری محسوب شود. در کل از سال ۲۰۱۵ اداری مهاجرت انگلیس UKVI متوجه این موضوع  شد که با وجود نظارت ها، در برخی از کشور ها در آزمون های زبان مختلف، تقلب های قابل ملاحظه ای انجام می گیرد. این موضوع موجب شد تا سخت گیری های بیشتری از طرف این سازمان اعمال شود و آزمون های مختلف با عنوان Secure English Language Test  ایجاد شدند که به اختصار با نام آزمون SELT شناخته می شوند. با سخت گیری های جدید، آزمون های IELTS و آزمون جدید IELTS Life Skills با معیار های جدید امنیتی برگزار می شوند. در این مطلب به این سوال پاسخ می دهیم که آزمون زبان انگلیسی SELT چیست؟

   

  ادامه مطلب ...
 • ویزای EB1 یا ویزای نخبگان آمریکا

  1401/06/15 - 05:22:00
  ویزای EB1 یا ویزای نخبگان آمریکا

  در سال های اخیر، ارزش افراد نخبه و کارآمد و به طور کلی نیروی کار شایسته و توانمند در اکثر کشورها به ویژه کشورهای پیشرفته، بیش از قبل دیده شده است. کشور آمریکا هم مانند سایر کشورهای پیشرفته اهتمام ویژه ای به جذب افراد نخبه دارد و از طرق مختلف و با اعطای انواع ویزا و مجوزهای اقامت، این افراد را پذیرا می باشد. یکی از تسهیلاتی که برای افراد نخبه در کشور آمریکا در نظر گرفته شده، ویزای EB1 یا ویزای نخبگان آمریکا است که مختص افراد شناخته شده در زمینه های مختلف در سطح ملی و بین المللی است. در ادامه این مطلب به تفصیل به شرایط و مزایای این برنامه مهاجرتی اشاره می نماییم.

   

  ادامه مطلب ...
 • شرایط اعزام کادر درمان به آلمان

  1401/06/14 - 05:22:00
  شرایط اعزام کادر درمان به آلمان

  در سال های اخیر کشور آلمان با مشکل افزایش افراد سالمند و پیری نیروی کار درمان خود دست و پنجه نرم می نماید و به همین جهت به علت کمبود نیروی متخصص در بیمارستان ها آلمان به جذب نیروی متخصص کادر درمان می پردازد . کمبود نیروی کافی در تمام روستا ها و شهرای  های آلمان در حال رخ دادن است . متقاضی می تواند در دوره های زبان آلمانی که 8 تا 10 ماه به طول می انجامد شرکت نماید و پس از گذراندان آن و همچنین معادل سازی مدارک خود قادر خواهد بود در بیمارستان های آلمان به عنوان نیروی کادر درمان مشغول به کار شود .

   

  ادامه مطلب ...
 • مقایسه هزینه تحصیل دندانپزشکی در کشورهای مختلف

  1401/06/13 - 05:22:00
  مقایسه هزینه تحصیل دندانپزشکی در کشورهای مختلف

  سالهاست که بیشترین رقابت در آزمون سراسری دانشگاه های کشور در رشته های علوم پزشکی و به ویژه رشته های پزشکی و دندانپزشکی برقرار است و درصد قابل توجهی از داوطلبان، رویای ورود به این رشته ها را در سر دارند. اما طبیعتا چون ظرفیت دانشگاه های کشورمان در این رشته های تحصیلی بسیار محدود است، اکثر این داوطلبان شانس ورود به دوره های تحصیل این رشته های محبوب را بدست نمی آورند. در میان این افراد، آنان که شرایط تحصیل در خارج از کشور را دارند، برای دستیابی به رویای خود، سختی جلای وطن را به جان می خرند. باید در نظر داشت که رشته دندانپزشکی برای تحصیل، از رشته های گران در اکثر نقاط دنیا محسوب می شود. طبیعتا برای اکثر این افراد نیز تحصیل در کشورهایی که هزینه تحصیل پایین تر است، دارای مطلوبیت بیشتری می باشد. در این مطلب قصد داریم به مقایسه هزینه تحصیل دندانپزشکی در کشورهای مختلف بپردازیم تا جوانان عزیز مشتاق تحصیل این رشته بتوانند با اطلاعات کامل تری، دست به انتخاب مقصد مهاجرت تحصیلی خود بزنند.

  ادامه مطلب ...
 • پردرآمدترین رشته ها در کانادا

  1401/06/12 - 05:22:00
  پردرآمدترین رشته ها در کانادا

  کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا به شمار رفته و از بهترین مقاصد مهاجرت تحصیلی نیز شناخته می شود. هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور، مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان، بسیار بالاست. اما اغلب افرادی که مشتاق تحصیل در کانادا هستند، قصد دارند پس از اتمام دوره تحصیل، در بازار کار این کشور مشغول شده و اقامت دائم کانادا را نیز بدست آورند. از اینرو، پرداخت هزینه های بالای تحصیل در این کشور با داشتن چنین برنامه ای می تواند کاملا توجیه پذیر باشد. در این مطلب قصد داریم با در نظر گرفتن شرایط بازار کار کانادا و میزان درآمدها در این کشور، به معرفی پردرآمدترین رشته ها در کانادا بپردازیم

   

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top