info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

مقالات

 • ویزای استارت آپ استونی

  1401/11/10 - 05:33:46
  ویزای استارت آپ استونی

  می دانیم که در سال های اخیر بسیاری از کشورهای دنیا به ویژه کشورهای پیشرفته و کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای جذب کارآفرینانی که طرح ‌های ارزش‌آفرین مبتنی بر دانش و تکنولوژی های نوین را دارا هستند، مزایایی همچون اعطای اقامت از طریق ویزای استارت آپ را ارائه نموده اند. اکثر کشورهای اروپایی در حال حاضر این برنامه های مهاجرتی را برای کارآفرینان در نظر گرفته اند که یکی از معروف ترین و جذاب ترین این برنامه های مهاجرتی برای کارآفرینان در میان آنها، ویزای استارت آپ استونی می ‌باشد. در این مطلب به مزایا و شرایط اخذ ویزای استارتاپ استونی برای کارآفرینان می پردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5

  1401/11/03 - 06:11:19
  ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5

  ویزای EB5 نسخه ویزای طلایی ایالات متحده است که به دارندگان اجازه می دهد بدون نیاز به یافتن کارفرما در ایالات متحده از حق زندگی، کار، ادامه تحصیل یا بازنشستگی بهره مند شوند. در این مطلب به تشریح به معرفی ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5 خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
 • اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

  1401/11/01 - 06:06:29
  اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

  راه اندازی یک کسب و کار در امارات متحده عربی نسبتاً آسان است که بسیاری از شرکت ها و افراد خارجی از این شانس استفاده می کنند. در این راهنمای جامع، همه اطاعات مورد نیاز شما در خصوص قوانین تشکیل شرکت و همه موارد مرتبط با اقامت امارات از طریق ثبت شرکت  گنجانده شده است.

  ادامه مطلب ...
 • ویزای فرش نارنجی هلند

  1401/10/28 - 05:29:54
  ویزای فرش نارنجی هلند

  آیا شما یا کارکنانتان به طور منظم برای تجارت به هلند سفر می کنید و به ویزای شینگن نیاز دارید؟ شما می توانید با مراجعه به سفارت یا کنسولگری هلند در کشور خود بپرسید که آیا واجد شرایط دریافت ویزای فرش نارنجی هستید یا خیر. این امر باعث می شود تا مسافران تجاری راحت تر بتوانند ویزای فرش نارنجی هلند را اخذ نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • سوپر ویزای کانادا برای سفر والدین به این کشور

  1401/08/28 - 07:11:00
  سوپر ویزای کانادا برای سفر والدین به این کشور

  سوپر ویزای کانادا به والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ های افراد مقیم دائم و شهروندان کانادایی اجازه می دهد تا حداکثر 5 سال متوالی (از 4 ژوئیه 2022) بدون نیاز به تمدید وضعیت خود به عنوان بازدیدکننده به کانادا بیایند.والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها می توانند برای مدت طولانی در کانادا بمانند که سوپر ویزا می تواند 10 سال اعتبار داشته باشد.از 4 ژوئیه 2022،  سوپر ویزا به والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های افراد دارای اقامت دائم و شهروندان کانادایی اجازه می دهد تا حداکثر پنچ سال بدون نیاز به تمدید وضعیت، از خانواده خود در کانادا دیدن نمایند.افرادی که قبلا سوپر ویزا داشته اند نیز می توانند برای تمدید درخواست دهند که ممکن است که به آن ها این اجازه داده شود تا حداکثر 7 سال به عنوان بازدید کننده در کانادا مستقر شوند.سوپر ویزا به والدین و پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها اجازه می دهد تا 10 سال چندین بار وارد کانادا شوند.تا قبل از 4 ژوئیه 2022، سیاست سوپر ویزا بر این قرار بود که اجازه ورود به کانادا را فقط تا 2 سال صادر می کرد. در ادامه مطلب به شرایط سوپر ویزای کانادا برای سفر والدین به این کشور اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • شرایط اعزام کادر درمان به استرالیا

  1401/08/25 - 07:11:00
  شرایط اعزام کادر درمان به استرالیا

  نیرو های کادر درمان مجرب و متخصص واجد شرایط در حوزه خدمات درمانی و بهداشتی استرالیا دارای تقاضای بسیار بالایی می باشند.اگر شما یک پزشک، پرستار، ماما، فیزیوتراپ و یا دیگر نیرو های حوزه کار درمان هستید.استرالیا به مهاجران کادر درمان فرصت های شغلی، درآمد عالی و محیط جذاب کاری را ارائه می کند.چه بخواهید به طور دائم به استرالیا مهاجرت کنید و چه قصد داشته باشید با ویزای کار موقتا در استرالیا کار کنید، نیرو های کادر درمان کارکشته واجد شرایط از چشم انداز بسیار مناسبی برای دریافت ویزای استرالیا برخوردار هستند. در ادامه این مطلب به تفصیل به شرایط اعزام کادر درمان به استرالیا می پردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج

  1401/08/24 - 07:11:00
  مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج

  هر کشوری قوانین خاصی در خصوص ازدواج شهروندان خود با فردی از کشور دیگر تصویب کرده است که ازدواج با یک شهروند نروژی فراز و نشیب های خاص خود را دارد. اگر قصد ازدواج با با پارنتر خود در نروژ را دارید، اداره مالیات نروژ باید بررسی کند که شما حق ازدواج در نروژ را دارید یا خیر که رسیدگی به پرونده شما ممکن است حداقل 5 الی 6 ماه زمان ببرد. شرایط مهاجرت به نروژ از طریق ازدواج در این مطلب به خوبی توضیح داده شده است.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی کبک

  1401/08/23 - 07:11:00
  مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی کبک

  استان کبک کانادا به دلیل داشتن گویشوران زبان فرانسه و میراث فرهنگی خود از جایگاه ویژه ای نسبت به سایر استان های کانادا برخوردار می باشد. یکی از اصلی ترین مسیر های مهاجرت برای کسانی که مایل به اقامت در کبک هستند، برنامه نیروی کار ماهر کبک (QSWP) است. کبک نامزد های خود را از طریق سطح تحصیلات، مهارت های زبانی، تجربه کاری و سایر فاکتور های دیگر مورد گزینش قرار می دهد. در این مطلب به شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی کبک می پردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت سئوکارها و دیجیتال مارکترها به استرالیا

  1401/08/22 - 07:11:00
  مهاجرت سئوکارها و دیجیتال مارکترها به استرالیا

  متخصصان واجد شرایط دیجیتال مارکتر و سئو کار به دلیل تقاضای بالای استرالیا از فرصت بسیار مناسبی برای مهاجرت به این کشور پیشرفته بهره مند هستند. افرادی که مجوز مهاجرت به استرالیا به عنوان متخصص بازاریابی را اخذ کرده اند، می توانند اقامت دائم استرالیا را دریافت نمایند. کارشناسان بازاریابی استرالیا پیش بینی می کنند که در 10 سال آینده، چشم انداز بازاریابی دیجیتال نیازمند ادغام کانال های بازاریابی دیجیتال و اجتماعی خواهد بود که این امر به نوبه خود، باعث افزایش تقاضا برای نیرو های حوزه های سئو و دیجیتال مارکتر می شود. در ادامه مطلب به تفصیل به شرایط مهاجرت سئوکارها و دیجیتال مارکترها به استرالیا اشاره می نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • شرایط اعزام کادر درمان به نروژ

  1401/08/21 - 07:11:00
  شرایط اعزام کادر درمان به نروژ

  با توجه به کمبود مزمن کادر درمان، نروژ مایل به استخدام کادر درمان به خصوص متخصصان برای پر کردن خلا در بخش های مراقبتی می باشد. پیش بینی ها حاکی از این است که نروژ در 20 سال آینده به بیش از 100,000 نیروی کادر درمان نیاز خواهد داشت. اگر چه در حال حاضر نروژ مدت هاست که با کمبود کادر درمان بویژه پزشک و پرستار مواجه است اما مهاجرت پزشکان از کشور های نوردیک همسایه مانند دانمارک و سوئد شرایط را اندکی برای نروژ بهبود بخشیده است. در ادامه بیشتر به شرایط اعزام کادر درمان به نروژ خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top