info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

مقالات

 • بهترین کشور برای مهاجرت عکاسان

  1400/11/04 - 18:27:54
  بهترین کشور برای مهاجرت عکاسان

  عکاسان از اقشار با استعداد جامعه به شمار می ‌روند که شرایط کاری خاص خود را دارند که در برخی از کشورهای دنیا بیشتر مورد حمایت قرار گرفته و از شرایط اقتصادی مناسب ‌تری برخوردار می باشند. همچنین شرایط پیشرفت در رشته‌ های هنری مختلف در کشورهای مختلف دنیا یکسان نیست و به همین جهت عده زیادی از عکاسان رشته ‌های مختلف از جمله در کشور عزیزمان ایران برای دستیابی به شرایط زندگی و درآمدی بهتر و همچنین پیشرفت در زمینه هنری خود به مهاجرت می‌اندیشند. اما همانطور که برای مشاغل دیگر نیز ذکر شد، عکاسان نیز نباید مهاجرت را هدف اصلی برای خود در نظر بگیرند و حتماً باید مهاجرت به عنوان یک وسیله برای دستیابی به شرایط بهتر زندگی و آینده بهتر کاری برای آنان منظور داشته شود. به همین جهت پیش از هر اقدامی این عزیزان باید شرایط کشورهای مختلف برای اعطای اقامت و همچنین شرایط درآمدی رشته خود در آن کشورها را مورد مقایسه قرار دهند و بسته به شرایط خود بهترین کشور برای مهاجرت عکاسان را انتخاب نموده و سپس اقدام نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • مهاجرت بدون سرمایه گذاری با روش خود حمایتی

  1400/11/02 - 18:02:01
  مهاجرت بدون سرمایه گذاری با روش خود حمایتی

  تقریبا تمامی روش های اخذ اقامت و مهاجرت به کشورهای دیگر دنیا با سرمایه گذاری زیاد و انتقال سرمایه فرد متقاضی از کشور مبدا به کشور مقصد نیازمند است. بعنوان مثال اخذ اقامت از طریق خرید ملک یا سرمایه گذاری در ثبت شرکت در تمامی کشورها، با انتقال سرمایه زیادی به کشور مقصد، ممکن می شود، یا حتی برای اخذ اقامت از طریق تحصیل در اکثر کشورهای دنیا نیز به هزینه کردن چند 10 هزار دلار نیاز است. اما اگر فرد متقاضی بخواهد از طریق روش خود حمایتی، اقامت کشوری دیگر را بدست آورد، می تواند بدون انتقال سرمایه کلان به کشور مقصد، به این مهم دست یابد. در این مطلب به شرایط مهاجرت بدون سرمایه گذاری با روش خود حمایتی اشاره نماییم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

  1400/10/29 - 18:09:53
  بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

  عده زیادی همه ساله سعی می کنند از دانشگاه های کشورهای پیشرفته پذیرش تحصیلی بگیرند تا بتوانند به روز ترین دانش های موجود در زمینه رشته تحصیلی مورد علاقه خود را بیاموزند. اما عده زیادی به انگیزه اخذ اقامت کاری و پس از آن اقامت دائم در کشورهای دیگر، به تحصیل در دانشگاه های این کشورها می اندیشند. در حقیقت این افراد، تحصیل را پلی برای مهاجرت به کشور مقصد می دانند. از این رو هر فردی باید بسته به شرایط خود بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی را برگزیده و برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آن کشور، اقدام نماید. اما انتخاب یک کشور به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی به هیچ وجه کار ساده ای نیست و نمی توان یک کشور را بعنوان بهترین گزینه برای همه افراد به حساب آورد. قطعا هر فردی نسبت به شرایط فعلی خود و اهدافی که برای آینده در سر دارد، باید به انتخاب کشور مقصد مهاجرت تحصیلی و انتخاب دانشگاه محل تحصیل خود بپردازد. فاکتورهای متعددی مطرح است که باید در نظر گرفته شود که به آن ها اشاره خواهیم نمود.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه اوندوکوز مایس ترکیه

  1400/10/28 - 18:34:28
  دانشگاه اوندوکوز مایس ترکیه

  دانشگاه اوندوکوز مایس که در زبان انگلیسی به صورت Ondokuz Mayıs University خوانده می شود،  از دانشگاه های معتبر کشور ترکیه به شمار می رود که نام آن در آخرین لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران برای سال تحصیلی 2021 2022 نیز قرار گرفته است. این دانشگاه دولتی که در سال 1975 در شهر سامسون تاسیس شده، امروزه میزبان بیش از 3500 دانشجوی بین المللی است که عده ای از آن ها را دانشجویان ایرانی تشکیل می دهند. در ادامه بیشتر مهم معرفی دانشگاه اوندوکوز مایس ترکیه خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس اعضای مصنوعی

  1400/10/27 - 18:25:29
  بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس اعضای مصنوعی

  اعضای مصنوعی یکی از رشته های مهم نظام سلامت و سیستم بهداشت و درمان است که در میان عامه مردم کمتر شناخته شده است. برخی مردم در طول زندگی خود بر اثر حادثه، بیماری یا هر علت دیگری، عضوی از بدن خود را از دست می دهند. در گذشته که امکان ساخت اندام های مصنوعی یا تقویت عضو ناتوان وجود نداشت، این افراد باید تا پایان عمر، به سختی به زندگی خود ادامه می دادند. اما با پیشرفت علم و به وجود آمدن رشته تخصصی به نام اعضای مصنوعی، امکان ساخت پروتز و ارتز و در واقع عضوی مصنوعی برای بهبود کیفیت زندگی چنین افرادی فراهم شده است. در میان متخصصان این رشته در کشور عزیزمان ایران، عده ای به مهاجرت کاری می اندیشند و سعی دارند با دریافت یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در سایر کشورهای دنیا، مهاجرتی مناسب و بدون ریسک را برای خود رقم بزنند. اما قبل از هر اقدامی، نفرات باید با شرایط بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس اعضای مصنوعی آشنا شوند و با تطبیق شرایط این کشورها با شرایط خود، بهترین گزینه که مناسب حال آنان است را انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • گلدن ویزا چیست و ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟

  1400/10/25 - 21:21:21
  گلدن ویزا چیست و ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟

  کشورهای مهاجرپذیر به ویژه کشورهای اروپایی، انواع ویزای اقامت را برای اتباع خارجی در نظر می گیرند. یکی از این روش ها، مهاجرت و اخذ اقامت از طریق گلدن ویزا یا ویزای طلایی است که در برخی از کشورهای اروپایی برای مشتاقان مهاجرت و اخذ اقامت در نظر گرفته شده است. این روش اخذ اقامت، به سرمایه گذاری نیاز دارد و بر اساس آن فرد متقاضی و خانواده وی، مشمول گلدن ویزا خواهند شد. در این مطلب به تفصیل به این سوال پاسخ خواهیم داد که گلدن ویزا چیست و ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟

  ادامه مطلب ...
 • کاورلتر (Cover Letter) چیست و چگونه بنویسیم؟

  1400/10/20 - 20:25:21
  کاورلتر (Cover Letter) چیست و چگونه بنویسیم؟

  مفهوم کاورلتر، تنها برای مشتاقان کاریابی در خارج از کشور و یا افرادی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشورهای دیگر دارند، کاربردی است و بدین علت معمولا تنها چنین افرادی با آن آشنا هستند. دیگر افراد جامعه اغلب به کل نمی دانند که  کاورلتر (Cover Letter) چیست و چگونه بنویسیم؟ بدین سبب، در این مطلب قصد داریم به معرفی کامل آن و نکات مهم در نگارش کاورلتر بپردازیم.

  ادامه مطلب ...
 • بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس علوم تغذیه

  1400/10/19 - 21:46:39
  بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس علوم تغذیه

  علوم تغذیه ست ها از تخصص های مهم در نظام سلامت به حساب آمده و امروزه در تمامی کشورهای دنیا، نیاز متخصصان آن به خوبی حس می شود. در برخی جوامع که معضل اضافه وزن وجود دارد، بسیاری به متخصصان این رشته رجوع می کنند تا برنامه غذایی مناسب برای کاهش وزن و در عین حال دریافت تمامی مواد مورد نیاز بدن را بدست آورند. متخصصان این رشته در زمینه های متنوعی می توانند به کار مشغول شوند که یکی از آن ها دادن برنامه و مشاوره به ورزشکاران و تیم های ورزشی است. در میان متخصصان این رشته در کشور عزیزمان ایران، درصدی به مهاجرت کاری می اندیشند و سعی دارند با دریافت یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در سایر کشورها، مهاجرتی مناسب و بدون ریسک را برای خود رقم بزنند. اما قبل از هر اقدامی، نفرات باید با شرایط بهترین کشور برای مهاجرت کارشناس علوم تغذیه آشنا شوند و با تطبیق شرایط این کشورها با شرایط خود، بهترین گزینه که مناسب حال آنان است را انتخاب نمایند.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه تیانجین چین

  1400/10/18 - 21:49:23
  دانشگاه تیانجین چین

  یکی از بهترین دانشگاه های کشور پهناور چین دانشگاه تیانجین نام دارد که در زبان انگلیسی به صورت Tianjin University شناخته می شود.  این دانشگاه دولتی و ملی در سال 1895 در شهر تیانجین افتتاح شده و اولین موسسه مدرن آموزش عالی در بین دانشگاه های کشور چین به شمار می رود. در ابتدا نام این دانشگاه، دانشگاه پیانگ بوده و از سال 1951 نام آن به دانشگاه تیانجین تغییر یافت. در حال حاضر دانشگاه تیانجین چین با بیش از 4400 عضو هیئت علمی و کادر آموزشی، به بیش از 15 هزار  دانشجوی مقطع کارشناسی و بیش از 9 هزار دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های مختلف خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی ارائه می نماید.

  ادامه مطلب ...
 • دانشگاه ویتواترسرند آفریقای جنوبی

  1400/09/23 - 05:23:33
  دانشگاه ویتواترسرند آفریقای جنوبی

  یکی از دانشگاه های معتبرکشور آفریقای جنوبی که همه ساله در رنکینگ های بین المللی حائز رتبه های فاخری می شود، دانشگاه ویتواترسرند  یا University of Witwatersrand می باشد که در شهر ژوهانسبورگ در استان گائوتنک قرار گرفته است. این دانشگاه از سال 1896 تا سال 1904، با نام مدرسه معدن آفریقای جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد و در طول زمان، چندین بار نام آن عوض شده است. از سال 1922 شکل امروزی این دانشگاه شکل گرفته و نام امروزی نیز بر آن نهاده شده است. دانشگاه ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی توسعه کمی و کیفی چشمگیری در طول این مدت داشته است. این دانشگاه دولتی، در حال حاضر با بیش از 1112 عضو هیئت علمی و کادر آموزشی، به بیش از 42 هزار دانشجو در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف، خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی ارائه می نماید. بیش از 14 هزار دانشجوی این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی به تحصیل مشغولند.

  ادامه مطلب ...
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top